Nabízíme celkem 144 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát


Možnost registrace

Moje inzerátyPodmínky využívání služeb na serveru tenisbazar.cz

 1. Pište své připomínky na vylepšení inzerce nemovitostí zdarma na kontaktni formulář
 2. tenisbazar.cz je inzertní server provozovaný pravnickou osobou dále jen Provozovatel.
 3. Server umožňuje bezplatně zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky tenisových věcí fyzickýn osobám a podnikatelským subjektům, dále jen Uživatelů.
 4. Na serveru tenisbazar.cz je zakázáno inzerovat (zákaz platí i bez ohledu TOPování a jiných reklam):
  • webové stránky
  • prostředky na hubnutí
  • multilevel systémy, pyramidové hry, provizní systémy
  • e-mailingové systémy a jiné bezpracné výdělky
  • práce s možností platby předem
  • kopírování letáků, dopisů, disket, vkládání letáků do obálek a podobné podvodné systémy
  • inzeráty typu "napiš mi a já ti řeknu jak vydělat 1000Kč za týden"
  • léky, prášky a různé preparáty zakázané státem je prodávat a distribuovat - včetně léků na předpis
  • kopírování disket, CD, DVD aj.
  • inzeráty bez zjevného obsahu
 5. Tenisové věci lze inzerovat jen zcela konkrétně. Například prodejce vyprodává sklady a nesmí inzerovat svou činnost (prodáváme tenisové rakety), ale pouze konkrétní nabízenou tenisovou raketu.
 6. Inzerát může být uveden pouze v jedné kategorii, je zakázáno vložit jeden inzerát vícekrát do více kategorií. Inzeráty prodeje/pronájmu patří do "nabídky", inzeráty koupím/hledám patří do "poptávky".
 7. Na serveru je zakázáno inzerovat nicneříkající inzeráty. Pokud se na serveru objeví "zakázaný" inzerát, bude smazán. Pokud podáte dva stejné inzeráty, je ten starší označen systémem jako duplicitní a vymaže se.
 8. Fotografie umístěné v inzerátech se musí vztahovat k nemovitosti, jiné obrázky budou administrátorem mazány
 9. Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, případně inzerát vůbec nezveřejnit, případně inzerát odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, pravidly tenisbazar.cz nebo dobrými mravy.
 10. Provozovatel má právo smazat inzerát pokud je inzerát vložen do nesprávné sekce s ohledem na text inzerátu nebo pokud inzerát budí dojem, že Uživatelem je jiná právnická nebo fyzická osoba. Provozovatel má právo smazat inzerát i při podezření, že inzerát odporuje podmínkám tenisbazar.cz
 11. Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za kvalitu, původ, zaplacení nebo upotřebitelnost nabízených věcí.
 12. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.
 13. Provozovatel funguje pouze jako zprostředkovatel mezi kupujícím a prodávajícím, nepřebírá žádné závazky ani záruky za inzerované tenisové věci.
 14. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat Uživateli jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách, které tenisbazar.cz nabízí.
 15. Uživatel nesmí jeden podobný či stejný inzerát vložit vícekrát.
 16. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.